مسی و رونالدو در جام جهانی چند گل زده‌اند و چند پاس‌گل داده‌اند؟

مسی و رونالدو در جام جهانی چند گل زده‌اند و چند پاس‌گل داده‌اند؟

گزارش اخبار جام جهانی : جام جهانی 2022 قطر تا چند ماه دیگر شروع می شود و بدین ترتیب تمامی نگاه ها در جهان فوتبال به این مسابقات دوخته خواهد شد و باید دید که در این دوره از بازی ها چه اتفاقاتی می افتد. برای ادامه مطلب با سایت اخبار جام جهانی همراه باشید.

این جام جهانی می تواند آخرین جام جهانی لیونل مسی و کریستیانو رونالدو باشد و به همین دلیل در این جام جهانی به طور ویژه ای مسی و رونالدو مورد توجه هستند و عملکرد آن ها زیر نظر خواهد بود. نه مسی و نه رونالدو نتوانسته اند در جام جهانی به قهرمانی برسند. مسی در جام جهانی 2014 تا آستانه قهرمانی پیش رفت اما آرژانتین در فینال مقابل آلمان در وقت های اضافه با گل ماریو گوتزه شکست خورد و نایب قهرمان شد.

لیونل مسی مجموعا در جام های جهانی 19 بازی انجام داده و 6 گل زده و 5 پاس گل داده است. کریستیانو رونالدو 17 بازی در جام جهانی داشته است که در این بازی ها 7 گل به ثمر رسانده و 2 پاس گل داده است. در واقع رونالدو از لحاظ گلزنی آمار بهتری نسبت به مسی دارد اما پاس گل های کمتری داده است. همچنین کریستیانو رونالدو بازی های کمتری نسبت به مسی در جام جهانی داشته است.

در هر صورت باید دید که جام جهانی 2022 قطر برای این دو فوق ستاره به چه شکل پیش می رود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا