۲ میلیون تومان؛ ارزان ترین بلیط جام جهانی

۲ میلیون تومان؛ ارزان ترین بلیط جام جهانی

گزارش اخبار جام جهانی : با توجه به قیمت های نجومی اسکان در قطر، به نظر می رسد که راه‌اندازی پرواز مستقیم به قطر در روز بازی‌های ایران یک انتخاب اقتصادی باشد. برای ادامه مطلب با سایت اخبار جام جهانی همراه باشید.

به گزارش فوتبالی، فوتبالدوستانی که قصد تماشای بازی های ایران در قطر را دارند و هنوز موفق به خرید بلیت نشده اند، فردا این شانس را خواهند داشت که به صورت مستقیم، خرید خود را انجام دهند. این اما پایان ماجرا نیست و اسکان و هزینه های مربوط به آن، دغدغه دیگری است که بعد از تهیه بلیت باید سراغ حل آن رفت.

هزینه های این مورد شاید از بلیت بازی ها نیز فراتر برود چرا که اگر شما بلیت های خود را در سطح سه انتخاب کنید، چیزی حدود 7 میلیون تومان پرداخت خواهید کرد. هزینه اسکان، اقامت و تغذیه در صورتی که در فاصله بین سه بازی، در قطر بمانید قطعا از این رقم (و حتی 23 میلیونی – قیمت سه بلیط ایران در سطح اول) بالاتر خواهد بود.

سید علی میرغفاری، نماینده فروش بلیت فدراسیون فوتبال ایران در پاسخ به این سوال که حضور در قطر برای یک ایرانی چقدر آب می خورد گفت: “قیمت بلیط مشخص است و فقط بحث اسکان مبلغ متغیری دارد. هم یکسری چادرها در کویر در نظر گرفته اند که قیمت هر کدام برای هر شب 60 دلار است. یکسری کانکس ها تجهیز شده اند که قیمت آنها از 120 دلار به بالا شروع می شود. هتل ها، هتل آپارتمان و کشتی های کروز هم هستند که قیمت های مختلفی تا 5 هزار دلار قیمت دارند.”

طبق گفته های بالا، اگر ارزان‌ترین محل (چادر در کویر) را برای اقامت انتخاب کنید، باید برای هر شب حدود 2 میلیون تومان پرداخت نمایید. در مورد انتخاب های دیگر هم می توانید ماشین حساب به دست گرفته و با چند ضرب و تقسیم به ارقامی نسبتا بالا برسید. البته یک روش اقتصادی احتمالی هم پیش روی هواداران فوتبال ایران خواهد بود. میرغفاری در این خصوص گفت: “پروازهایی هم شاید در نظر گرفته شود که مردم بتوانند روز بازی بروند و بعد از پایان آن برگردند تا هزینه اسکان حذف شود. آقای کلهر این موضوع را هم پیگیری می کنند.”

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا