پاسخ منفی اوله‌ گونار سولسشر به ایران

پاسخ منفی اوله‌ گونار سولسشر به ایران

گزارش اخبار جام جهانی : فوت‌ مرکاتو که ساعاتی پیش خبر تمایل ایران به جذب اوله‌ گونار سولسشر به‌عنوان جانشین اسکوچیچ را منتشر کرده بود، حالا می‌گوید سولسشر به ایران جواب منفی داده است. برای ادامه مطلب با سایت اخبار جام جهانی همراه باشید.فوت‌ مرکاتو ساعاتی پیش با انتشار خبری مدعی شد مقامات فوتبال ایران برای جذب اوله‌گونار سولسشر، سرمربی سابق منچستریونایتد، و استفاده از او به‌عنوان جانشین دراگان اسکوچیچ، ابراز تمایل کرده‌اند.

این رسانه اما دقایقی پیش مدعی شد سولسشر به درخواست ایران پاسخ منفی داده و اعلام کرده در کوتاه‌مدت برای خود اهداف دیگری دارد و برای هدایت تیم ملی ایران در جام جهانی راهی تهران نخواهد شد.

درحالی‌که فوتبال ایران ظاهرا برای اخراج رسمی دراگان اسکوچیچ آماده می‌شود بازار شایعات درباره گزینه‌های جانشینی او داغ شده است. اسکوچیچ که تیم ملی ایران را به جام جهانی رسانده تنها چهار ماه مانده به شروع تورنمنت، از این سمت کنار گذاشته می‌شود.

با اینکه خبرها در ایران بیشتر حاکی از این است که احتمال نشستن یک گزینه داخلی روی نیمکت تیم ملی بیشتر از سایر سناریوها است اما ادعاهایی مثل ادعاهای اخیر فوت‌مرکاتو، پیچیدگی روند جانشینی اسکوچیچ را بیش از پیش خواهد کرد.

سولسشر نروژی، ماه نوامبر گذشته، از سمت خود به‌عنوان سرمربی منچستریونایتد اخراج شد. یونایتد که در دوران هدایت او تا پیش از ماه نوامبر نتایج بسیار ضعیفی گرفته بود در نهایت این مربی نروژی را اخراج کرد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا