عکس؛ افتتاح رسمی ورزشگاه فینال جام جهانی

عکس؛ افتتاح رسمی ورزشگاه فینال جام جهانی

گزارش اخبار جام جهانی : در حالی که قرار بود دبیر کل فدراسیون فوتبال و میرشاد ماجدی به اتفاق راهی زوریخ شوند به یکباره سرپرست فدراسیون فوتبال از این سفر سر باز زد! برای ادامه مطلب با سایت اخبار جام جهانی همراه باشید.

در فاصله سه ماه تا شروع جام جهانی آخرین از هشت استادیوم جام جهانی مورد افتتاح قرار گرفت. ورزشگاه لوسیل با گنجایش بیش از هشتاد هزار نفر قرار است که میزبان فینال جام جهانی و برخی بازیهای دیگر باشد. این استادیوم پنجشنبه شب در بازی العربی و الریان در لیگ قطر برای اولین بار مورد استفاده قرار گرفت که العربی با گلهای یوسف مساکنی و مهرداد محمدی با نتیجه دو بر یک پیروز شد.

ورزشگاه لوسیل یک ورزشگاه کاملا مدرن است که نمایی مدرن و شیک را دارد. این ورزشگاه پس از سالها ساخت و ساز به بهترین شکل به آمادگی رسید. از هشت استادیوم جام جهانی، هفت تایشان تازه ساز هستند. ورزشگاه دیگر استادیوم تاریخی خلیفه است که البته آن ورزشگاه هم با بازسازی شدیدی مواجه شده است.

استادیوم لوسیل که در حومه شهر دوحه قرار گرفته، در شهرکی تازه ساز قرار دارد. در این شهرک تازه ساز ساختمان ها، بیمارستان ها و مراکز خرید جدید قرار گرفته است. بعد از جام جهانی قرار است که این استادیوم برای رویدادهای ورزشی و غیرورزشی مورد استفاده قرار بگیرد.

ورزشگاه لوسیل میزبان ده بازی جام جهانی خواهد بود که اولین بازی میان آرژانتین و عربستان خواهد بود که در روز 22 نوامبر برگزار می شود. شش تا از بازیهای این ورزشگاه در مرحله گروهی خواهد بود و بعد از آن این استادیوم میزبان بازیهای یک هشتم، یک چهارم، نیمه نهایی و فینال خواهد بود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا