رونمایی رسمی از لباس مسی و یارانش در جام جهانی قطر

رونمایی رسمی از لباس مسی و یارانش در جام جهانی قطر

گزارش اخبار جام جهانی : تنها چند ماه تا شروع رقابت های جام جهانی 2022 در قطر مانده است و بدین ترتیب تیم های مختلف از لباس های خود برای حضور در این تورنمنت بزرگ فوتبال رونمایی می کنند. برای ادامه مطلب با سایت اخبار جام جهانی همراه باشید.

کمپانی آدیداس از لباس ویژه تیم ملی آرژانتین برای رقابت های جام جهانی 2022 قطر رونمایی کرده است و بدین ترتیب به طور رسمی مشخص شده است که لیونل مسی و یارانش در این جام جهانی حساس چه لباسی را خواهند پوشید.

این جام جهانی برای لیونل مسی حساسیت و اهمیت ویژه ای دارد چرا که با توجه به شرایط سنی فوق ستاره آرژانتینی به نظر می رسد که او آخرین جام جهانی خود را تجربه خواهد کرد. با توجه به اینکه مسی تاکنون در رقابت های جام جهانی به قهرمانی نرسیده است، انگیزه ویژه ای دارد تا بتواند این جام را فتح کند و جای این عنوان در کارنامه افتخارات او خالی نباشد.

مسی در جام جهانی 2014 برزیل تا یک قدمی قهرمانی پیش رفت اما آرژانتین در فینال مقابل آلمان شکست خورد و بدین ترتیب مسی نتوانست قهرمان جام جهانی شود و اکنون باید دید که عملکرد او در رقابت های جام جهانی 2022 چگونه خواهد بود. مسی در جام جهانی 2018 روسیه هم در اولین مرحله حذفی از دور رقابت ها کنار رفت.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا