داور عمانی قاضی بازی ایران و هنگ‌کنگ

اخبار جام جهانی داور عمانی قاضی بازی ایران و هنگ‌کنگ

گزارش اخبار جام جهانی : کنفدراسیون فوتبال آسیا داور دیدار ایران و هنگ‌کنگ در مرحله مقدماتی جام جهانی را اعلام کرد. برای ادامه مطلب با سایت اخبار جام جهانی همراه باشید.

کمیته داوران کنفدراسیون فوتبال آسیا مدیریت مصاف هنگ‌کنگ و ایران که پنجشنبه هفته آینده برگزار می‌شود را به یک تیم داوری از کشور عمان به سرپرستی قاسم الحاتمی محول کرده است.

در این دیدار که در چارچوب دور پنجم و هفته پنجم رقابت‌های مقدماتی جام جهانی در ورزشگاه هنگ‌کنگ برگزار می‌شود، الحاتمی با کمک ناصر امبوسعیدی، حمد الغفری و داور چهارم، یحیی البلوشی، به میدان خواهند رفت.

این سومین مسابقه‌ای است که الحاتمی در مرحله مقدماتی جام جهانی 2026 انجام داده است. او پیش از این دیدار افغانستان و مغولستان در مرحله مقدماتی و مصاف فلسطین و استرالیا در دور دوم مسابقات مقدماتی جام جهانی را سوت زده است. گفتنی پس از پایان رقابت‌های باشگاهی شاهد تشکیل اردوی تیم ملی خواهیم بود و بازیکنان ملی پوش فوتبال ایران بلافاصله آماده دو دیدار طی روزهای 17 و 22 خرداد برابر هنگ‌کنگ و ازبکستان می‌شوند که اولی به میزبانی حریف و دومی در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا