امید ستاره آلمانی و هم‌بازی آزمون در لورکوزن به حضور در جام‌جهانی پس از مصدومیت شدید

امید ستاره آلمانی و هم‌بازی آزمون در لورکوزن به حضور در جام‌جهانی پس از مصدومیت شدید

گزارش اخبار جام جهانی : به نظر نمی‌رسد که فلوریان ویرتس امید زیادی به حضور در مسابقات جام جهانی 2022 قطر داشته باشد. برای ادامه مطلب با سایت اخبار جام جهانی همراه باشید.

به گزارش فوتبالی و به نقل از نشریه آلمانی کیکر، حدود چهار ماه قبل در جریان بازی بایرلورکوزن و اف سی کلن، فلوریان ویرتس دچار پارگی از ناحیه رباط صلیبی پای خود شد. گفته می‌شود که این هافبک با استعداد به مدت 9 ماه از میادین دور خواهد بود اما در روز‌های اخیر اندک امیدواری‌هایی به حضور این بازیکن در رقابت‌های جام جهانی قطر به وجود آمده است.

مدتی پیش بایرلورکوزن تایید کرد که فلوریان ویرتس، تمرینات سبک خود را آغاز کرده و پا به توپ شده است. این بازیکن هم‌چنین همراه با بقیه اعضای تیم، به کمپ تمرینی لورکوزن در اتریش نیز سفر کرده است تا در آن‌جا تمریناتش را ادامه دهد. اتفاقی که باعث شده تا روحیه او به طرز چشم‌گیری افزایش یابد. ویرتس در مصاحبه با خبرنگار نشریه آلمانی کیکر در این‌باره گفت: “من واقعا از حضورم در این‌جا همراه با تیم، لذت می‌برم و خوشحالم که می‌توانم ایده بهتری درباره چگونگی و وضعیت تمرینات به دست بیاورم.”

این ستاره آلمانی، این واقعیت را که در دوران توان‌بخشی خود لحظات سختی را پشت سر گذاشته است، رد نمی‌کند. آثار عمل جراحی هنوز روی زانوی چپ او مشخص هستند. ویرتس در مورد حمایتی که در این مدت از او شده است، گفت: “از همان ابتدا همه مخصوصا خانواده‌ام، دوستانم و باشگاه در کنار من بودند. من نسبت به مصدومیتم، به خوبی آگاهی دارم. می‌دانم که این یک پروسه طولانی مدت خواهد بود، اما من صبور هستم.”

با این اوصاف، به نظر می‌رسد که فلوریان ویرتس خود را برای از دست دادن رقابت‌های جام جهانی 2022 قطر آماده می‌کند. او در این‌باره، گفت: “من جوان هستم و هنوز سال‌های زیادی را پیش روی خود دارم. اکنون در مسیر درستی قرار دارم و می‌خواهم از هر روز آن استفاده کنم تا دوباره بتوانم وضعیت عادی را به زانو‌هایم بازگردانم.”

گویا فلوریان ویرتس و هانس دیتر فلیک از همان روز‌های ابتدایی مصدومیت این بازیکن با یکدیگر در تماس بوده‌اند. ویرتس در این‌باره گفت: “هانسی فلیک، یکی از اولین کسانی بود که با من تماس گرفت.”

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا