مهدوی‌کیا: بازیکنان ما با جو این ورزشگاه های قطر آشنا هستند و امیدوارم این مسئله به آنها کمک کند

مهدوی‌کیا: بازیکنان ما با جو این ورزشگاه های قطر آشنا هستند و امیدوارم این مسئله به آنها کمک کند

گزارش اخبار جام جهانی : مدافع سرمربی تیم ملی امید گفت: امیدوارم تیم ملی در دیدار با انگلیس از جو و اتمسفری که ایجاد می‌شود استفاده کند. برای ادامه مطلب با سایت اخبار جام جهانی همراه باشید.

مهدی مهدوی کیا درباره تقابل تیم ملی فوتبال ایران با انگلیس در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر که در ورزشگاه خلیفه برگزار می‌شود، گفت: فکر می‌کنم جو خیلی خوبی در ورزشگاه خواهیم داشت. تماشاگران انگلیسی در حمایت از تیمشان معروف و پر سر و صدا هستند. تماشاگران ما هم نشان داده‌اند که تیم ملی را خوب حمایت کرده‌اند. ایرانی‌های زیادی در قطر هستند. فکر می‌کنم یکی از بهترین جوهای جام جهانی بازی ایران و انگلیس باشد.

وی که با کانال «فوتبال در قطر» گفتگو کرده است، افزود: خیلی از بازیکنان ما در این استادیوم بازی کرده‌اند. بعضی از بازیکنان در حال حاضر در قطر حضور دارند. سال گذشته عراق را سه بر صفر در همین ورزشگاه شکست دادیم. این یک امتیاز مثبت است. بازیکنان ما با جو این ورزشگاه آشنا هستند و امیدوارم این مسئله به آنها کمک کند.

کاپیتان پیشین تیم ملی فوتبال ایران یادآور شد: اینکه بازی با انگلیس اولین تقابل تاریخ فوتبال ما است، جالب است. بسیاری از بازیکنان شاید برای اولین بار در جام جهانی بازی کنند. برای بازیکنان جوان جو خوبی است. تیم ما باتجربه است. خیلی از بچه‌های ما در لیگ‌های معتبر بازی می‌کنند. امیدوارم از جو و اتمسفری که ایجاد می‌شود نهایت استفاده را بکنیم و نتیجه خوبی بگیریم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا