پیکه قهرمان یورو 2024 را معرفی کرد

گزارش اخبار جام جهانی : جرارد پیکه ضمن تعریف از لامین یامال و تیم ملی اسپانیا شانس آلمان برای فتح یورو را بیشتر دانست. برای ادامه مطلب با سایت اخبار جام جهانی همراه باشید.

پیکه قهرمان یورو 2024 را معرفی کرد

اسپانیا دومین بازی خود در یورو را نیز با برد پشت سر گذاشت و راهی دور یک هشتم نهایی شد. در شب پیروزی برابر ایتالیا، نیکو ویلیامز بهترین بازیکن بود ولی لامین یامال 16 ساله نیز خوب کار کرد.

جرارد پیکه، کاپیتان سابق بارسا، نسبت به آینده یامال خوشبین است: در یورو 2024 شاهد تغییر نسل در تیم‌های مختلف هستیم. در آلمان جمال موسیالا و ویرتز ستاره‌های اول است و در انگلیس هم جود بلینگام. در اسپانیا ولی چند بازیکن جوان با آینده‌ای عالی حضور دارند و جام ملت‌های اروپا نقطه عطفی برایشان خواهد بود. نیکو عالی بوده و لامین هم می‌توان در فوتبال دوره‌ای را به نام خودش کند.

پیکه در پاسخ به سوالی درباره شانس قهرمانی یورو گفت: آلمان شانس اول است چون مزیت بازی در خانه می‌تواند کمک زیادی به آنها کند. با توجه به اینکه تیم آنها جوان و رقابتی است و در خانه بازی می‌کنند، من شانس‌شان را بیشتر می‌بینم. شرایط اسپانیا مانند آلمان است و تغییر نسل را شاهدیم. اسپانیا در سال‌های اخیر همیشه چهره خوبی در مسابقات نشان داده و کاندیدای قهرمانی است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا