گروه محبوب جوان‌ های ایرانی در جایگاه جنیفر لوپز می‌خوانند سورپرایز بزرگ برای تین‌ ایجرهای ایرانی

گروه محبوب جوان‌ های ایرانی در جایگاه جنیفر لوپز می‌خوانند سورپرایز بزرگ برای تین‌ ایجرهای ایرانی

گزارش اخبار جام جهانی : گروه محبوب جوان‌های ایرانی در جایگاه جنیفر لوپز می‌خوانند/ سورپرایز بزرگ برای تین‌ایجرهای ایرانی برای ادامه مطلب با سایت اخبار جام جهانی همراه باشید.

پس از مشخص شدن تیم‌های حاضر در رقابت‌های جام جهانی ۲۰۲۲ قطر مشخص شد گروه محبوب جوانان ایرانی در مراسم افتتاحیه این رقابت‌ها برنامه اجرا می‌کند.

در اواخر خرداد ماه سال جاری اعلام شد که قرار است گروه BTS متشکل از هفت نفر از خواننده‌های کره جنوبی در مراسم افتتاحیه این دوره از مسابقات اجرای زنده داشته باشند. گروه BTS که مخفف نام بنگتن بویز یا همان «پسران ضد گلوله» است از جوانان اهل کره جنوبی تشکیل شده است. این گروه در سال ۲۰۱۰ تشکیل شد و فعالیت رسمی‌اش را با انتشار اولین آلبوم خود در سال ۲۰۱۳ آغاز کرد.

اما حالا BTS در بین جوانان زیر ۲۵ سال کشورهای مختلف طرفداران پرشماری دارند که بخش مهمی از آنها نیز در کشور خودمان ایران حضور دارند.

یکی از دلایل انتخاب این گروه شناخته شده بین المللی برای اجرای موسیقی افتتاحیه جام جهانی از سوی کمیته برگزاری این رقابتها فیفا همین موضوع است. بخش فرهنگی فیفا همواره و بیشتر طی دو دهه اخیر تلاش کرده برای جلب هرچه بیشتر مخاطبان به تورنمنت‌های فوتبالی به ویژه جام جهانی در مراسم افتتاحیه این رقابت‌ها از حضور خوانندگان مطرح و شناخته شده جهان که اعتبار بین المللی دارند و در همه قاره‌ها شناخته شده هستند استفاده کند تا رنگ و لعاب بیشتری به برگزاری هرچه بهتر مسابقات بدهد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا