مربی پرتغال: ثابت شد چرا رئال آردا را خرید

گزارش اخبار جام جهانی : روبرتو مارتینز در نشست خبری بازی با ترکیه به شکلی ویژه از آردا گولر تعریف کرد. برای ادامه مطلب با سایت اخبار جام جهانی همراه باشید.

مربی پرتغال: ثابت شد چرا رئال آردا را خرید

امروز از ساعت 19:30 تیم‌های ملی پرتغال و ترکیه به مصاف هم خواهند رفت و پیروز این بازی صعودش به دور بعد را قطعی می‌کند. پرتغال در بازی نخست توانست 2-1 چک را ببرد و ترکیه نیز 3-1 گرجستان را شکست داد.

در بازی امروز جو ورزشگاه کاملا به سود ترکیه خواهد بود و پرتغالی‌ها این را می‌دانند.

روبرتو مارتینز در این رابطه گفت: بله، جو ورزشگاه سخت و متفاوت خواهد بود چون ترک‌های زیادی در آلمان حضور دارند، اما مطمئن هستم که ما نیز از حمایت پرتغالی‌های زیادی برخوردار خواهیم بود.

مارتینز در مورد خطر آردا گولر که در بازی برابر گرجستان یک گل استثنایی زد، گفت: تماشای بازی‌های آردا لذتبخش است. آردا گولر استعداد هیجان انگیزی است و یک پای چپ استثنایی دارد. مشخص شد که رئال بیهوده او را جذب نکرده است.

خوشحالم که در بسیاری از تیم‌ها نقش جوانان برجسته‌تر شده است. ترکیه همچنین کنعان ییلدیز را دارد که او هم استعداد بزرگی است. ترکیه بازیکنان خطرناکی دیگری هم دارد مانند چالهان اوغلو، که بازی‌های او در میلان و اینتر را دیده‌ایم. گولر و چالهان اوغلو دو فوتبالیستی هستند که در هر تیمی تفاوت را ایجاد می‌کنند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا