قلعه‌نویی: مطمئناً به جام‌جهانی صعود می‌کنیم

اخبار جام جهانی قلعه‌نویی مطمئناً به جام‌جهانی صعود می‌کنیم

گزارش اخبار جام جهانی : سرمربی تیم ملی فوتبال ایران می‌گوید که سطح فوتبال در دنیا و کشورهای مختلف، در حال نزدیک شدن به یکدیگر است. برای ادامه مطلب با سایت اخبار جام جهانی همراه باشید.

پس از قرعه کشی مرحله سوم مقدماتی جام جهانی، مشخص گردید که ایران با تیم‌های ملی قطر، ازبکستان، امارات، قرقیزستان و کره شمالی همگروه شده است. این مراسم در کوالالامپور برگزار شد که سرمربی تیم ملی نیز در آن حضور داشت.

امیر قلعه نویی پس از قرعه کشی مرحله سوم مقدماتی جام جهانی گفت: همانطوری که می‌دانید، قرعه کشی انجام شد و در گروه A قرار گرفتیم. به هر حال فوتبال در دنیا به هم خیلی نزدیک شده است. نتایجی که در جام ملت‌های اروپا به دست آمد، نشان داد که کشورها روی فوتبال در حال سرمایه‌گذاری هستند. این باعث شده که فوتبال هم در دنیا و هم در آسیا خیلی خیلی به همدیگر نزدیک شود.

او ادامه داد: درباره گروهی که در آن قرار داریم باید بگویم که قطر، قهرمان دو دوره قبل جام ملت‌های آسیا است و سرمایه‌گذاری کرده است. آنها لیگ خیلی معتبری دارند. ازبکستان یکی از کشورهایی است که روی تیم‌های پایه سرمایه‌گذاری کرده و با نتایجی که به دست آورده، نشان داده یکی از قدرت‌های رو به پیشرفت است.

سرمربی تیم ملی اضافه کرد: امارات نیز جدیداً در حال سرمایه‌گذاری است و در جام ملت‌های آسیا نیز با آنها روبرو شدیم. به هر حال ما ایران هستیم و با نتایجی که در سال گذشته به دست آوردیم و در سید یک قرار گرفتیم، مطمئناً به عنوان یکی از دو تیم نخست به جام جهانی صعود خواهیم کرد.

قلعه‌نویی در پایان گفت: امیدوارم با بازی‌های خوب و نتایج مثبتی که به دست خواهیم آورد، دل مردم ایران را شاد کنیم، چون این وظیفه ماست.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا