مانچینی: هدف عربستان صعود به جام‌جهانی است

اخبار جام جهانی مانچینی هدف عربستان صعود به جام‌جهانی است

گزارش اخبار جام جهانی : سرمربی ایتالیایی عربستان از انگیزه‌اش برای قهرمانی در جام خلیج فارس خبر داد. برای ادامه مطلب با سایت اخبار جام جهانی همراه باشید.

روبرتو مانچینی، سرمربی ایتالیایی تیم ملی فوتبال عربستان سعودی، بر اهمیت دیدار روز سه‌شنبه با اردن در چارچوب مرحله مقدماتی جام‌های جهانی 2026 و جام ملت‌های آسیا 2027 تأکید کرد.

مانچینی در کنفرانس مطبوعاتی که ارمزو برگزار شد، اظهار داشت که این بازی به دلیل تمایل تیم برای تثبیت صدرنشینی گروه مهم است. او تأکید کرد که مهم‌ترین هدف برای او راهیابی به جام جهانی است.

وی افزود: «ما به خوبی برای این مسابقه آماده شده‌ایم و حتی پس از اطمینان از صعود، هدفمان صدرنشینی در برابر نایب قهرمان دوره قبلی جام ملت‌های آسیاست.» سرمربی ایتالیایی در خصوص بازیکنان تیم ملی نیز گفت: «ما به توانایی‌های بازیکنانمان مانند فیصل الغامدی ایمان داریم، اما او دچار نوسان در عملکرد خود بوده است.»

مانچینی در مورد برنامه‌های آینده‌اش برای جام خلیج فارس و اینکه آیا با بازیکنان اصلی یا ذخیره به مسابقات می‌رود، گفت: «ما با تیمی قوی که قادر به کسب قهرمانی باشد به جام خلیج فارس خواهیم رفت.» او همچنین اضافه کرد: «مهم است که در صدر گروه باشیم و مهم‌تر از آن، صعود به جام جهانی است.»

او در پاسخ به سوالی درباره استراحت بازیکنان و برنامه سفر به کشورهای مختلف آن هم یک روز قبل از مسابقات گفت: «این موضوع بسته به کشور و فاصله سفر متفاوت است و ترتیبات مختلفی دارد.»

در حال حاضر، تیم ملی عربستان با ۱۳ امتیاز از چهار پیروزی و یک تساوی در صدر جدول گروه هفتم قرار دارد و با سه امتیاز اختلاف نسبت به تیم دوم گروه، اردن، پیشتاز است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا