رونمایی از لوگوی جام جهانی عربستان 2034

اخبار جام جهانی رونمایی از لوگوی جام جهانی عربستان 2034

گزارش اخبار جام جهانی : فدراسیون فوتبال عربستان جاه‌طلبی خود را در مسیر رشد و توسعه فوتبال در این کشور به نمایش کشیده است. برای ادامه مطلب با سایت اخبار جام جهانی همراه باشید.

در ادامه پروژه ورزشی عربستانی‌ها، میزبانی جام جهانی 2034 به آنها رسیده و با توجه به حضور فوق ستارگان فوتبال جهان در این کشور، سران عربستانی تصمیم دارند از آنها به عنوان اصلی ترین تبلیغ خود استفاده کنند و در چنین شرایطی، پیش از شروع فینال جام حذفی عربستان، کاورهایی بر تن بازیکنان دو تیم دیده شد که در آن لوگوی احتمالی جام جهانی 2034 درج شده بود.

اتحادیه فوتبال عربستان اعلام کرده که این لوگوی موردنظر برای این تورنمنت خواهد بود و قرار است فیفا به زودی نظر نهایی خود را در مورد تایید کردن این لوگو اعلام کند. زیر این لوگو هم شعار «با هم رشد می‌کنیم» دیده می‌شود که این هم شعار لوگوی عربستانی‌ها برای برگزاری بیست و پنجمین دوره برگزاری جام جهانی خواهد بود. عربستان در این روزها، بزرگترین و سریع‌ترین تحول را در تاریخ جهان فوتبال تجربه می‌کند و در چنین شرایطی آنها پس از ژاپن، کره جنوبی و قطر، چهارمین کشوری خواهند بود که میزبانی جام جهانی را بر عهده دارند که این موضوع تاثیر بسیار مثبتی بر شرایط فوتبال این کشور دارد.

کد خبر : 2025505 | 12 خرداد 1403 ساعت 10:01 | 52.8K بازدید | 30 دیدگاهرونمایی از لوگوی جام جهانی عربستان 2034فدراسیون فوتبال عربستان جاه‌طلبی خود را در مسیر رشد و توسعه فوتبال در این کشور به نمایش کشیده است.رونمایی از لوگوی جام جهانی عربستان 2034
به گزارش “ورزش سه”، در ادامه پروژه ورزشی عربستانی‌ها، میزبانی جام جهانی 2034 به آنها رسیده و با توجه به حضور فوق ستارگان فوتبال جهان در این کشور، سران عربستانی تصمیم دارند از آنها به عنوان اصلی ترین تبلیغ خود استفاده کنند و در چنین شرایطی، پیش از شروع فینال جام حذفی عربستان، کاورهایی بر تن بازیکنان دو تیم دیده شد که در آن لوگوی احتمالی جام جهانی 2034 درج شده بود.

اتحادیه فوتبال عربستان اعلام کرده که این لوگوی موردنظر برای این تورنمنت خواهد بود و قرار است فیفا به زودی نظر نهایی خود را در مورد تایید کردن این لوگو اعلام کند. زیر این لوگو هم شعار «با هم رشد می‌کنیم» دیده می‌شود که این هم شعار لوگوی عربستانی‌ها برای برگزاری بیست و پنجمین دوره برگزاری جام جهانی خواهد بود.

2028803
عربستان در این روزها، بزرگترین و سریع‌ترین تحول را در تاریخ جهان فوتبال تجربه می‌کند و در چنین شرایطی آنها پس از ژاپن، کره جنوبی و قطر، چهارمین کشوری خواهند بود که میزبانی جام جهانی را بر عهده دارند که این موضوع تاثیر بسیار مثبتی بر شرایط فوتبال این کشور دارد.

لوگوی منتشر شده، نواری است که نقشه کشور عربستان را نشان می‌دهد و هر نوار با توجه به رنگی که دارد، المان‌هایی را در خود جا داده که هر کدام نمادی از فرهنگ این کشور خواهد بود. در نوار نخست که زرد رنگ است، جام قهرمانی درج شده که استعاره از جاه‌طبی آنهاست. در نوار دوم که قرمز رنگ است، مدال قهرمانی حک شده و در سه نوار بعدی خیمه‌های عربی، شاهین سبز و صخره‌های مرجانی دیده می‌شود که هر کدام با توجه به رنگ خود پیام‌های زیادی را به مخاطب می‌رساند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا