راز حذف ایتالیا از یورو 2024 را فاش کرد

ویدئوی قدیمی: راز حذف ایتالیا از یورو 2024 را فاش کرد

گزارش اخبار جام جهانی : درحالی‌که ویدیویی از مصاحبه آندرا بارزالی بعد از حذف ایتالیا در یورو ۲۰۱۶ با چشمان گریان در فضای مجازی به‌شدت دست‌به‌دست می‌شود، آتزوری‌ها به خاطر عملکرد و روحیه ضعیف خود در یوروی امسال مورد نقد واقع شده‌اند. برای ادامه مطلب با سایت اخبار جام جهانی همراه باشید.

لوچانو اسپالتی تنها فردی نیست که مسئولیت حذف ایتالیا از یورو ۲۰۲۴ را برعهده دارد. هواداران، رسانه‌ها و حتی جیووانی مالاگو، رئیس کمیته ملی المپیک ایتالیا، و آندرا آبودی، وزیر ورزش ایتالیا، همگی بازیکنان را به خاطر روحیه‌ای که در باخت ۲-۰ مقابل سوئیس در روز شنبه نشان دادند، سرزنش کرده‌اند.

مالاگو حتی گفت که گابریل گراوینا، رئیس فدراسیون فوتبال ایتالیا، از عملکرد بازیکنان احساس خیانت می‌کند و بسیاری از هواداران نیز قطعا همین احساس را دارند.

در ساعات اخیر، ویدیویی از رقابت‌های یورو ۲۰۱۶ در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده که آندرا بارزالی، ستاره سابق آتزوری را بعد از حذف در ضربات پنالتی مقابل آلمان در مرحله یک‌چهارم نهایی با چشمانی گریان نشان می‌دهد.

بارزالی در حالی که اشک می‌ریخت، گفت: ما تمام تلاش خود را کردیم. متاسفانه باخت باقی می‌ماند. هیچ چیز از تمام کارهای خوبی که انجام داده‌ایم باقی نخواهد ماند، چون این‌طوری است که وقتی حذف می‌شوید، پیش می‌آید. ما از این واقعیت ناراحت هستیم که برای چند سال، هیچکس این تیم ملی را که تمام تلاش خود را کرد به یاد نخواهد آورد. ما تمایل زیادی داشتیم که با هم باشیم.

این ویدیو به سرعت در حال انتشار است و توسط بسیاری از هواداران مورد بحث قرار می‌گیرد. اشک‌های بارزالی نشان‌دهنده تعهد اسطوره و مدافع کهنه‌کار ایتالیایی است که ده سال پیش از آن با آتزوری در فینال مقابل فرانسه در ورزشگاه المپیک برلین، همان جایی که آتزوری به طرز ناامیدکننده‌ای به سوئیس باخت، قهرمان جام جهانی شده بود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا