انتقاد شدید احمدزاده از بازیکنان تیم ملی: یک مشت بچه با تفکرات آماتور هستید نباید رنگ جام جهانی را ببینید

انتقاد شدید احمدزاده از بازیکنان تیم ملی: یک مشت بچه با تفکرات آماتور هستید نباید رنگ جام جهانی را ببینید

گزارش اخبار جام جهانی : سرمربی پیشین تیم فوتبال ملوان بندر انزلی با انتقاد شدید از بازیکنان تیم ملی آنها را «بچه‌هایی با تفکرات آماتور» نامید. برای ادامه مطلب با سایت اخبار جام جهانی همراه باشید.

در ارتباط با اتفاقات چند روز اخیر و ایجاد دودستگی میان بازیکنان تیم ملی گفت: این موضوع و اتفاقاتی که رخ داده را از طریق رادیو شنیدم و داشتم دق می‌کردم. برای فدراسیون فوتبال متأسف هستم که نمی‌تواند یک تیم ملی را حفظ و اداره کند و وزارت ورزش هم در خیلی مسائل ضعف دارد. واقعاً اگر مدیریت و کار را بلد نیستید بهتر است بروید تا افرادی بیایند که اوضاع را به شکل مثبتی تغییر دهند.

وی ادامه داد: برای این فوتبال متأسفم که بازیکنان تیم ملی برای انتخاب سرمربی نظر می‌دهند یا جلسه می‌گذارند. این کار در هیچ سطحی از فوتبال قابل قبول نیست و وقتی می‌شنوم که چنین چیزهایی وجود دارد خیلی خوشحال می‌شوم که دیگر در این فوتبال نیستم. بازیکن چه کاره است که بخواهد در مورد انتخاب سرمربی تیم ملی نظر بدهد؟

احمدزاده خاطرنشان کرد: این بازیکنان باید چند سالِ پیش خودشان را به یاد بیاورند که چه شرایطی داشتند. جای فدراسیون فوتبال بودم به هیچ عنوان نمی‌گذاشتم این بازیکنانی که چنین شرایطی را در چند روز گذشته رقم زدند رنگ جام جهانی را ببینند، حتی اگر این اتفاق باعث شود در جام جهانی در هر بازی 4 یا 5 گل بخوریم. اگر چنین کاری را انجام دهیم حداقل بازیکنان دیگر جرأت ندارند چنین کارهایی را انجام بدهند تا بعداً به ریش دیگران بخندند.

سرمربی پیشین ملوان گفت: می‌خواهم خطاب به این بازیکنان بگویم که شما یک مشت بچه با تفکرات آماتور و ضعیف هستید که می‌خواهید تحت هر شرایطی به جام جهانی بروید و دنبال منافع شخصی خودتان هستید و اگر هم نتیجه نگرفتید مشکل را گردن سرمربی و دیگران بیندازید. شما خیلی کوچک هستید و به هیچ عنوان بزرگ نشده‌اید.

وی در خصوص احتمال برکناری اسکوچیچ و اینکه فدراسیون دنبال یک گزینه ایرانی است، گفت: در حال حاضر بهترین گزینه علی دایی است که بتواند این شرایط را تغییر داده و رختکن تیم ملی را کنترل کند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا