شرط جدید شمسایی برای حضور در جام جهانی

اخبار جام جهانی شرط جدید شمسایی برای حضور در جام جهانی

گزارش اخبار جام جهانی : وحید شمسایی سرمربی تیم ملی فوتسال ایران، با یک مربی خارجی جهت تکمیل کردن کادر خود در جام جهانی 2024 به توافق رسیده و مراحل قرارداد را به کمیته فوتسال واگذار نموده است. برای ادامه مطلب با سایت اخبار جام جهانی همراه باشید.

شمسایی روز گذشته پس از قرعه‌کشی جام جهانی و شناخت از حریفان گروهی، گفت‌وگویی را با خبرنگار “ورزش سه” داشت و در قسمتی از صحبت‌های خود به حضور مربی خارجی اشاره کرد و گویا مراحل قرارداد با این مربی به فدراسیون فوتبال و کمیته فوتسال واگذار شده است. اگرچه همچنان مشخص نیست که مربی مورد نظر شمسایی به کادر وی اضافه خواهد شد یا خیر. اما به هرحال، سرمربی تیم ملی نسبت به تکمیل شدن کادر خود در جام جهانی 2024 روی گزینه خارجی تاکید داشته و مصمم است هر چه زودتر کمیته فوتسال برای قرارداد با دستیار خارجی و جدیدش اقدام کند.

شمسایی در جلسه‌ای که با ریاست کمیته فوتسال داشته است، در کنار قرارداد جدید با تیم ملی و برگزاری چند دیدار دوستانه بزرگ، یکی از شروط بزرگش نهایی شدن قرارداد کمک خارجی است که باید دید در آینده چه اتفاقی رقم می‌خورد و شاهد مربی خارجی روی نیمکت تیم ملی در جام جهانی خواهیم بود یا نه.

گفتنی است، شهاب سفال منش، اصغر قهرمانی و سیامک داداشی، دستیاران شمسایی در جام ملت‌های آسیا بوده‌اند که نقش به‌سزایی را در قهرمانی ایران ایفا کردند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا