ایتالیا نباید به قهرمانی یورو ۲۰۲۴ فکر کند

گزارش اخبار جام جهانی : جورجو کیه‌لینی، ستاره سابق فوتبال ایتالیا، معتقد است که بازیکنان تیم ملی این کشور نباید به قهرمانی در یورو ۲۰۲۴ فکر کنند. برای ادامه مطلب با سایت اخبار جام جهانی همراه باشید.

ایتالیا نباید به قهرمانی یورو ۲۰۲۴ فکر کند

رقابت‌های جام ملت‌های اروپا از تاریخ ۲۵ خرداد به میزبانی آلمان برگزار خواهد شد و تیم ملی ایتالیا در حالی قدم به مسابقات خواهد گذاشت که مدافع عنوان قهرمانی است و انتظار می‌رود که در حد و اندازه این عنوان ظاهر شود.

با این حال، تغییر سرمربی و حواشی‌ای که این تیم در چند ماه گذشته با آن روبرو بوده باعث شده است که بسیاری آنها را در جمع مدعیان اصلی کسب عنوان قهرمانی در این دوره از رقابت‌های جام ملت‌های اروپا قرار ندهند و کیه‌لینی هم نظری نسبتا مشابه دارد.

ایتالیا نباید به قهرمانی یورو ۲۰۲۴ فکر کند

کیه‌لینی در گفت‌وگو با کوریره دلو اسپورت در این باره اظهار داشت: دفاع از عنوان قهرمانی در یورو نباید فکر بازیکنان این تیم باشد. این چیزی است که سرمربی به آن فکر می‌کند.

در هر حال هم سایر تیم‌ها هستند که مدعی اصلی قهرمانی به حساب می‌آیند و فشار روی تیم‌هایی مانند تیم ملی فرانسه، انگلیس، پرتغال، آلمان و اسپانیاست، نه ما.

بازیکنان تیم ملی ایتالیا فقط باید سعی کنند که بهترین تجربه ممکن را از حضور در این جام ملت‌های اروپا به دست آورند.

ایتالیا در حال حاضر در جمع مدعیان قرار ندارد. اما همه می‌دانند که رویارویی با ما در مرحله حذفی بسیار دشوار است. من انتظار یک تورنمنت جذاب را دارم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا