اسپانیا ۵-۱ ایرلند: لاروخا کاملاً آماده یورو است

اسپانیا ۵-۱ ایرلند: لاروخا کاملاً آماده یورو است

گزارش اخبار جام جهانی : در آخرین بازی تدارکاتی پیش از آغاز یورو ۲۰۲۴، اسپانیا در دیداری خانگی توانست ایرلند شمالی را ۵-۱ شکست دهد. برای ادامه مطلب با سایت اخبار جام جهانی همراه باشید.

پس از پیروزی ۵-۰ در برابر آندورا، شاگردان لوئیس دلافوئنته آخرین بازی دوستانه قبل از مسابقات یورو را هم با یک برد پرگل دیگر پشت سر گذاشتند. آنها در دیدار مقابل ایرلند شمالی با درخشش ستاره‌های جوان تیم، به پیروزی ۵-۱ رسیدند.

بازی با گل ایرلند شمالی آغاز شد. در دقیقه ۲ روی ارسالی به داخل محوطه جریمه، دنیل بالارد با ضربه سر دروازه میزبان را باز کرد.

با این حال لاروخا خیلی زود به این گل پاسخ داد. ۱۰ دقیقه بعد پدری در پشت محوطه جریمه با شوتی به گوشه دروازه بازی را مساوی کرد.

در دقیقه ۱۸ هم آلوارو موراتا گلزنی کرد و اسپانیا جلو افتاد. او روی ارسال خسوس ناواس با ضربه سر گل دوم را به ثمر رساند.

اسپانیا دست‌بردار نبود و حدود ۱۰ دقیقه بعد هم به گل سوم رسید. باز هم پدری و این بار روی پاس ویلیامز به مقابل دروازه، توپ را به تور چسباند.

در دقیقه ۳۵ هم نوبت به فابین رویز رسید که برای اسپانیا گل بزند. او با پاس دیدنی یامال، روی توپ اثر گذاشت و بازی را ۴-۱ کرد.

اسپانیا ۵-۱ ایرلند: لاروخا کاملاً آماده یورو است

در ادامه نیمه اول دو تیم پایاپای بازی کردند اما خبری از گل دیگری نبود و ۴۵ دقیقه ابتدایی به پایان رسید.

نیمه دوم هم با برتری قاطعانه اسپانیا شروع شد. در دقیقه ۵۱ شوت فوق‌العاده ویلیامز را دروازه‌بان دفع کرد.

در دقیقه ۶۰ اسپانیا گل پنجم را هم زد. پس از پاس یامال، اویارسابال در مقابل دروازه به راحتی به گل بعدی دست یافت.

در ادامه دو تیم تعویض‌های پرتعدادی داشتند و بازی کاملا از جریان افتاد. با این حال اسپانیا مالکیت توپ را برعهده داشت و بازی را مدیریت کرد تا به یک برد پرگل برسد.

آنها در مسابقات یورو با کرواسی، ایتالیا و آلبانی هم‌گروه هستند و در اولین بازی، شنبه آینده از ساعت ۱۹:۳۰ به مصاف کروات‌ها می‌روند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا