ماجرای ایمیل ویژه فیفا برای رئیس ایفمارک

ماجرای ایمیل ویژه فیفا برای رئیس ایفمارک

گزارش اخبار جام جهانی : رئیس مرکز ایمفارک درباره حضورش در جام جهانی 2022 توضیح داد. برای ادامه مطلب با سایت اخبار جام جهانی همراه باشید.

دکتر زهره هراتیان یکی از ایرانی‌هایی است که در جام جهانی قطر حضور خواهد داشت و به عنوان هماهنگ کننده پزشکی جام جهانی راهی آن سوی آبهای خلیج فارس خواهد شد.

هراتیان در گفت و گوی اختصاصی با دوربین فوتبالی درباره این موضوع گفت:” پس از 10 سال کار کردن با فیفا و حضور در 7 دوره جام جهانی، اینکه در جام جهانی مردان به عنوان یکی از بزرگترین رویداد های ورزشی جهان دعوت بشوی، هیجان خاصی دارد و بسیار خوشحالم.”

موضوعی که به صورت ویژه باعث خوشحالی هراتیان شده، ادبیات ایمیل فیفا به او بوده است:” این ایمیل به قدری زیبا بود که وقتی که به انتهای آن رسیدم، اشک در چشمانم جمع شده بود. زیرا تمام جملاتی را که آرزویم بود حتی یک بار پس از تاسیس ایفمارک از مسئولان داخلی بشنوم، آن ها در دو جمله به من گفتند و آن هم این بود که توانمندی ها و دانش تو می تواند کمک کند که جام جهانی به خوبی برگزار شود. باعث افتخار من است که پس از 10 سال فعالیت کردن در این حوزه، به بالاترین نقطه ای که در فعالیت های پزشکی خود در فوتبال می توانستم برسم، رسیدم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا