استارت کاراگاه آموزشی فیفا قطر میزبان ایران و 31 تیم جام جهانی شد

استارت کاراگاه آموزشی فیفا قطر میزبان ایران و 31 تیم جام جهانی شد

گزارش اخبار جام جهانی : کارگاه فیفا برای 32 تیم راه یافته به جام جهانی 2022 در قطر آغاز شد. برای ادامه مطلب با سایت اخبار جام جهانی همراه باشید.

به گزارش خبرگزاری فارس، نشریه «الرایه» قطر خبر داد فدراسیون جهانی فوتبال(فیفا) از روز گذشته کارگاه آشنایی 32 تیم حاضر در جام جهانی 2022 را آغاز کرد تا نمایندگان 32 تیم با شرایط حضور در این مسابقات آشنایی کامل پیدا کنند.

طبق گزارش نشریه قطری تمام نمایندگان 32 تیم حاضر در جام جهانی در این کارگاه آموزشی حضور داشتند و در زمینه نحو حضورشان در مدت جام جهانی آشنایی پیدا کردند.

یکی از مسائل مهم در این جلسه آموزش تکنولوژی آفساید گیری رباتیک در مسابقات جام جهانی 2022 بود که برای اولین بار در تاریخ فوتبال رخ می دهد. این تکنولوژی قرار است به صورت خودکار در زمان زیر 5 ثانیه آفسایدها را به داور بازی ابلاغ کند.

تیم ملی فوتبال کشورمان در مسابقات جام جهانی 2022 در گروه دوم با تیم های ملی آمریکا، انگلیس و ولز رقابت می کند. در این کارگاه آموزشی نماینده فدراسیون فوتبال کشورمان در دوحه حضور داشت.

کارگاه آموزشی جام جهانی 2022 قرار است تا امروز(سه شنبه) ادامه پیدا کنند و بعد از آن نمایندگان 32 تیم راه یافته به جام جهانی به کشورشان برمی گردند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا