عجیب‌ترین حذف: اوکراین با صدرنشین هم‌امتیاز بود!

عجیب‌ترین حذف: اوکراین با صدرنشین هم‌امتیاز بود!

گزارش اخبار جام جهانی : بلژیک با تساوی بدون گل مقابل اوکراین به عنوان تیم دوم گروه E به مرحله حذفی یورو 2024 صعود کرد. برای ادامه مطلب با سایت اخبار جام جهانی همراه باشید.

تیم ملی اوکراین در بازی پایانی دور گروهی یورو 2024 به مصاف بلژیک رفت و با تساوی بدون گل به دور بعدی صعود کرد.

تمامی تیم‌های این گروه 4 امتیازی شدند و تنها اوکراین به دلیل تفاضل گل و عملکرد ضعیف‌تر در رده چهارم قرار گرفت تا به مرحله بعد صعود نکند.

بلژیک این بازی را با حمله آغاز کرد و در دقیقه 5 یوری تیلمانس فرصت خوبی در محوطه جریمه داشت که تعلل او در ارسال پاس به روملو لوکاکو موجب شد مدافعان این موقعیت را مهار کنند.

در دقیقه 7 روملو لوکاکو اولین فرصت جدی را از دست داد. او روی ارسال دقیق کوی دی بروینه فرصت داشت که تک به تک را به گل تبدیل بکند اما مکث او باعث شد که توربین پس از خروج از دروازه توپ را در اختیار بگیرد.

بازی با کنترل بلژیک شروع شد و دنبال می‌شد که در دقیقه 20 اولین موقعیت جدی اوکراین روی دروازه حریف ایجاد شد. یارمچوک با شوت پرقدرت از نزدیکی محوطه جریمه شانس گلزنی خود را امتحان کرد که کاستیلز این توپ را مهار کرد.

در دقیقه 27 کوین دی بروینه روی پاس جرمی دوکو در محوطه جریمه اوکراین به توپ رسید اما بازیکنی در کنار خود ندید و توپ او با دخالت مدافعان دور شد.

عجیب‌ترین حذف: اوکراین با صدرنشین هم‌امتیاز بود!

اوکراین در دقیقه 34 به یک موقعیت خوب دیگر دست پیدا کرد که ضربه والی سوداکوف روی ارسال میکولنکو را کاستیلز به راحتی مهار کرد.

بازی با کنترل بلژیک دنبال می‌شد که در دقیقه 42 یارمچوک پشت مدافعان به توپ رسید و می‌توانست به ست دروازه ضربه بزند، اما پاس او به هم‌تیمی‌اش نرسید و این موقعیت از دست رفت.

بازی در شروع نیمه دوم را فشار اوکراین به سمت دروازه حریف شروع شد. در دقیقه 52 ضربه کرنر بلژیک با برنامه کار شد و پاس دی بروینه به تیلمانس رسید، اما ضربه او از کنار دروازه به بیرون رفت.

اوکراین در دقیقه 56 تعویض اجباری داشت و میکولنکو به دلیل مصدومیت از زمین خارج شد تا السکاندر زینچنکو به جای او وارد زمین شود.

سپس نوبت به بلژیک رسید که تغییراتی در ترکیب ایجاد کند و یانیک کاراسکو و مانگالا وارد زمین شدند تا در جریان بازی تغییری ایجاد کنند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا