آخرین وضعیت دیدارهای دوستانه تیم ملی فوتبال

آخرین وضعیت دیدارهای دوستانه تیم ملی فوتبال

گزارش اخبار جام جهانی : مسئولان فدراسیون فوتبال همچنان برای انتخاب حریفان تدارکاتی تیم ملی در فیفادی آتی مشغول رایزنی هستند. برای ادامه مطلب با سایت اخبار جام جهانی همراه باشید.

به گزارش فوتبالی، پس از ابقای دراگان اسکوچیچ در تیم ملی فوتبال کشورمان، فدراسیون فوتبال همچنان در حال تلاش برای انتخاب قطعی محل اردو و حریفان تدارکاتی تیم ملی برای فیفادی ماه سپتامبر از 28 شهریور تا 5 مهر است‌.

براین اساس رایزنی‌ها برای انتخاب کمپ تیم ملی در اتریش همچنان در جریان است.

در مورد بازی‌های دوستانه نیز مسئولان فدراسیون فوتبال در حال نهایی کردن عقد قرارداد با فدراسیون فوتبال اروگوئه برای برگزاری دوستانه هستند.

از طرفی برای انتخاب دومین حریف تدارکاتی نیز مسئولان فدراسیون و تیم ملی مشغول بررسی گزینه‌ها هستند. با توجه به اینکه شاگردان دراگان اسکوچیچ در این اردو هم نمی‌توانند به مصاف تیم‌های اروپایی بروند کشورهایی از آمریکای جنوبی و حتی آفریقا مدنظر قرار گرفته‌اند. هرچند با توجه به درگیر بودن تیم‌های آفریقایی در آن تاریخ با رقابت‌های مقدماتی جام ملت‌های این قاره بعید به نظر می‌رسد تیم ملی بتواند با این تیم ها بازی کند.

به هر حال به نظر می‌رسد مراحل عقد قرارداد برای انتخاب محل اردو و حریفان تدارکاتی در فیفادی پیش رو تا دو هفته دیگر تا حد زیادی نهایی خواهد شد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا