قطر در رویای بازی هشتاد هزار نفری

قطر در رویای بازی هشتاد هزار نفری

گزارش اخبار جام جهانی : در فاصله ۱۵۰ روز تا آغاز جام جهانی ۲۰۲۲، قطر آماده میزبانی از مسابقات است. برای ادامه مطلب با سایت اخبار جام جهانی همراه باشید.

فدراسیون فوتبال قطر با انتشار تصویری با حضور همام امین، اسماعیل محمد، عبدالعزیز حاتم و اکرم عفیف اعلام کرد تنها ۱۵۰ روز تا سوت آغاز مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ فرصت باقی است؛ این در حالی است که این رقابت ها برای اولین بار در منطقه خاورمیانه و به میزبانی یک کشور عربی برگزار می‌شود.

آماده‌سازی شرایط میزبانی در کشور قطر در مراحل پایانی خود قرار دارد و در‌ حال حاضر آمادگی هشت استادیوم بین المللی خلیفه، الجنوب، شهر آموزش، احمد بن علی، الثومه، 974، البیت و لوسیل برای میزبانی از دیدارهای جام جهانی اعلام شده است.

در این مدت مسابقات زیادی از‌ جمله دیدارهای لیگ قهرمانان آسیا، جام باشگاه های جهان و جام کشور های عربی در این استادیوم ها انجام شده است.‌ در این بین تنها استادیوم لوسیل که ظرفیت ۸۰ هزار تماشاگر را دارد در‌ مسابقات مورد استفاده قرار نگرفته و قرار است مسابقات فینال در این ورزشگاه برگزار شود.

همچنین تخمین زده می‌شود که تعداد تماشاگرانی که برای این مسابقه به قطر سفر خواهند کرد، بی سابقه و استثنایی خواهد بود.

در همین راستا تیم ملی قطر نیز که در گروه A جام جهانی با تیم های اکوادور، سنگال و هلند دیدار خواهد کرد، با انگیزه بالا برنامه آماده‌سازی خود برای حضور در مسابقات را دنبال می‌کند و تلاش دارد تا با برگزاری بازی های دوستانه و امتحان کردن سبک های مختلف فوتبال، با تجربه بالا وارد مسابقات شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا