هزینه سفر به قطر؛ بین 20 تا 30 میلیون برای هر بازی

هزینه سفر به قطر؛ بین 20 تا 30 میلیون برای هر بازی

گزارش اخبار جام جهانی : وزارت ورزش و جوانان به دنبال کاهش هزینه تورهای جام جهانی است. برای ادامه مطلب با سایت اخبار جام جهانی همراه باشید.

به گزارش فوتبالی، پس از قطعی شدن صعود تیم ملی به جام جهانی 2022، تعدادی از طرفداران تیم ملی امیدوارند که با توجه به فاصله کم ایران تا قطر، با پرداخت هزینه معقولی، بتوانند راهی آن سوی آبهای خلیج فارس شوند و بازیهای تیم ملی را از نزدیک ببینند.

در این بین وزارت ورزش و جوانان از مدتها قبل به دنبال این بوده تا بتواند هزینه سفر طرفداران تیم ملی به قطر را به یک رقم معقول برساند.

سینا کلهر معاون فرهنگی وزارت ورزش و جوانان که یکی دو هفته قبل، هزینه احتمالی سفر هر نفر به قطر را تخمین زده بود، امروز توضیحات جدیدی در این زمینه داشت و به خبرنگاران گفت:” روز گذشته با برخی فعالان کیش جلسه داشتیم، دیشب برای من بسته پیشنهادی خودشان را فرستادند. پایین‌ترین قیمتی که پیشنهاد دادند، 30 میلیون تومان برای یک بازی با اقامت در کیش و سفر به دوحه، است. البته قرار است کمتر شود. فکر می‌کنم اقامت در کیش سه شب است. این پکی است که یکی از فعالان بخش خصوصی کیش پیشنهاد داده و قرار شده صحبت کنیم تا کمی کاهش پیدا کند. امیدواریم این قیمت به حدود 20 میلیون تومان برسد.”

کلهر در بخش دیگری از صحبتهایش، درباره تعداد مسافرانی که از ایران راهی قطر خواهند شد، چنین توضیحی داد:” هفته پیش با دوستان در وزارت راه، در مورد سفر یک روزه و با هواپیمایی ایران صحبت کردیم. قول دادند این نهایی شود که امکان اعزام 5 هزار نفر برای هربازی در روز وجود داشته باشد. وزرات راه در حال پیگری است که رفت و برگشت روزانه محقق شود. ظرفیتی که اعلام کردند، 5 هزار نفر از طریق هوایی و 2 هزار نفر از طریق دریایی است. امیدواریم این اتفاق بیفتد.”

همه اینها در حالی است که هنوز تکلیف فرودگاه کیش و همچنین اسکله های کشتی کروز در جزیره کیش مشخص نشده است. اینکه آیا قطر پرواز از کیش را با پرواز قطری می پذیرد یا نه؟ و اینکه آیا کشتی های کروز می توانند در سواحل کیش، پهلو بگیرند؟

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا