دو راهی سخت یک ستاره؛ از دست دادن جام جهانی یا ریسک کردن در مورد وضعیت جسمی؟

دو راهی سخت یک ستاره؛ از دست دادن جام جهانی یا ریسک کردن در مورد وضعیت جسمی؟

گزارش اخبار جام جهانی : پل پوگبا به زودی تصمیم خواهد گرفت که زانویش را که پس از پیوستن به یوونتوس مصدوم شد، جراحی کند یا نه. این تصمیمی است که روی حضور او در جام جهانی ۲۰۲۲ تاثیر خواهد گذاشت. برای ادامه مطلب با سایت اخبار جام جهانی همراه باشید.

ستاره ۲۹ ساله فرانسوی، پس مصدومیت در تمرینات پیش فصل یووه در آمریکا، دچار مصدومیت مینیسک جانبی در زانوی راست خود شد و نیاز به جراحی دارد. سایت «فوت نشنال» در این مورد نوشت پوگبا برای رفع مصدومیت باید عمل جراحی انجام دهد و پس از مشورت با نزدیکان و پزشکان مورد اعتمادش در این مورد تصمیم‌گیری خواهد کرد.

تخمین زده می‌شود که عمل جراحی او را حدود چهار ماه از میادین دور نگه دارد و این یعنی هافبک ملی‌پوش فرانسوی جام جهانی را از دست خواهد داد. با این حال درمان‌های جایگزینی برای جراحی وجود دارد که او را به مدت دو ماه از میادین دور نگه می‌دارد و به موقع برای مسابقات جام جهانی قطر باز می‌گردد.

اما رفتن به این مسیر هافبک سابق منچستریونایتد را در معرض آسیب دیدگی مجدد زانو در اواخر دوران حرفه‌ای قرار می‌دهد و ریسک بالایی برای آینده فوتبال او دارد. یوونتوس ترجیح می‌دهد پوگبا تحت عمل جراحی قرار گیرد و جام جهانی را از دست بدهد.

اما خود پوگبا می‌خواهد راهی پیدا کند که هم در جام جهانی بازی کند و هم مصدومیتش برطرف شود. پوگبا در قهرمانی فرانسه در جام جهانی ۲۰۱۸ نقش مهمی ایفا کرد و گلزنی او در فینال مقابل کرواسی به خروس‌ها کمک کرد تا آن‌ها قهرمان جهان شوند.

در واقع پوگبا حالا در شرایطی که ساموئل اومتیتی مدافع فرانسوی بارسا در جام جهانی ۲۰۱۸ با آن مواجه شده بود، قرار گرفته و به نظر می‌رسد که ریسک هم‌وطنش را تکرار نخواهد کرد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا