آغاز ویژه‌ برنامه تا جام جهانی

آغاز ویژه‌ برنامه تا جام جهانی

گزارش اخبار جام جهانی : با نزدیک شدن به جام جهانی ۲۰۲۲، شبکه ورزش نخستین برنامه مربوط به جام جهانی فوتبال را با عنوان «تا جام جهانی» از امشب (سه‌شنبه ۷ تیرماه) روی آنتن می‌برد. برای ادامه مطلب با سایت اخبار جام جهانی همراه باشید.

برنامه «تا جام جهانی» با محوریت مرور ادوار جام جهانی فوتبال، در دو بخش تدارک دیده شده است. در بخش نخست، مستندی 30 دقیقه‌ای برای بازخوانی تاریخچه جام‌های جهانی از نخستین دوره تا کنون، و در بخش دوم یکی از دیدارهای هر دوره جام جهانی با گزارش اختصاصی شبکه ورزش، هر شب از ساعت 22 و 30 دقیقه پخش خواهد شد.

دیگر برنامه‌های شبکه ورزش سیما در رابطه با جام جهانی فوتبال نیز به مرور به آنتن این شبکه اضافه خواهد شد.

البته چند روزِ گذشته پایگاه اطلاع‌رسانی سیما به ویژه‌برنامه‌های تلویزیونی دیگری اشاره کرد که در ادامه آمده است:

«ویژه برنامه جام جهانی 2022» پنجشنبه و جمعه ساعت 18 از تابستان امسال، به استقبال این مسابقات خواهد رفت و تا آغاز جام‌جهانی فوتبال، شرایط تیم‌های حاضر در این رقابت‌ها را بررسی خواهد کرد. این برنامه آخرین اخبار و اطلاعات از تیم ملی فوتبال کشورمان و جام‌جهانی فوتبال را اطلاع‌رسانی خوهد کرد.

شبکه ورزش سیما همچنین جدید برنامه‌های روتین خود را روی آنتن خواهد برد. «جهان ورزش» شنبه تا چهارشنبه ساعت 17:30 دقیقه، «فوتبال120» پنجشنبه‌ها ساعت 23، «ویدیو چک» پنجشنبه‌ها ساعت 22، «کادر فنی» شنبه تا چهارشنبه ساعت 18، «باشگاه»، «کوه‌گشت»، «پهلوون»، «مثبت ورزش» و «دست اول» در تابستان 1401 همچنان روی آنتن خواهد رفت. برنامه «لذت فوتبال» و «شب‌های فوتبالی» جمعه‌ها ساعت 21 نیز با آغاز فصل جدید فوتبال اروپا و لیگ برتر ایران مجدداً از اواسط مرداد به آنتن شبکه باز خواهد گشت.

همچنین برنامه‌های جدید شبکه ورزش که مراحل پیش‌تولید خود را سپری کرده‌اند نیز به مرور مهیای پخش از این شبکه می‌شوند.

«با جام جهانی» شنبه تا چهارشنبه ساعت 22، ویژه برنامه‌ «والیبال لیگ ملت‌ها» که از آغاز این تورنمنت پخش شده است تا پایان تیرماه روی آنتن خواهد بود؛ برنامه «جایگاه ویژه» با هدف تحلیل و بحث و گفت‌وگو درباره مسائل اساسی ورزش کشور از ابتدای تیرماه به صورت زنده پخش می‌شود؛ برنامه استعدایابی کشتی با نام «همه فن حریف» از ابتدای مردادماه روزهای پنجشنبه و جمعه ساعت 20 به جدول پخش شبکه ورزش اضافه خواهد شد.

برنامه «جام روستا» و «جام گل کوچیک» هم با هدف برگزاری مسابقات در روستاها و محلات در تابستان تولید و پخش خواهد شد. برنامه «بازی‌کن» از شنبه تا چهارشنبه ساعت 20 نیز که مسابقه اطلاعات عمومی ورزشی است با هدف بازخوانی دستاوردهای ورزش کشور، شرکت کنندگان و علاقه‌مندان ورزش را محک خواهد زد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا