دو ستاره الهلال همه‌کاره صربستان در یورو!‏

دو ستاره الهلال همه‌کاره صربستان در یورو

گزارش اخبار جام جهانی : صربستان امروز در خانه سوئد موفق شد تیم ملی این کشور را با ‏درخشش دو ستاره الهلالی، میلینکوویچ ساویچ و الکساندر میتروویچ ‌‏3-0 شکست دهد. ‏‏‏ برای ادامه مطلب با سایت اخبار جام جهانی همراه باشید.

صربستان در آستانه یورو 2024 برای رقبایش، ‏دانمارک، انگلیس و اسلوونی خط و نشان کشید و موفق شد در یک ‏بازی دوستانه سوئد را در باز‌ی‌ای که به میزبانی سوئدی‌ها برگزار شده ‏بود 3-0 شکست بدهد.

ستاره‌های اصلی صرب‌ها در این مسابقه دو ستاره این تیم در باشگاه ‏الهلال بودند که علاوه بر اینکه در تمام طول مسابقه ستاره‌های ‏تیم‌شان بودند دو گل اول را هم به ثمر رساندند.

تنها 18 دقیقه از شروع مسابقه گذشته بود که سرگئی میلینکوویچ ‏ساویچ پاس آندریا زیوکویچ را با ضربه سر وارد دروازه سوئد کرد تا ‏تیمش را پیش بیندازد. در نیمه دوم هم الکساندر میتروویچ دومین ‏گل تیمش را به ثمر رساند تا صربستان نشان بدهد که تا حد زیادی ‏وابسته به این دو ستاره الهلال است.

میلینکوویچ ساویچ در پایان مسابقه به عنوان بهترین بازیکن میدان ‏انتخاب شد. سومین گل صرب‌ها را هم دوشان تادیچ وینگر فنرباغچه ‏به ثمر رساند.

صربستان یورو 2024 را از روز شانزده ژوئن با بازی مقابل انگلیس آغاز ‏می‌کند و این دشوارترین بازی صرب‌ها در مرحله گروهی خواهد بود. ‏آنها در گروه ‏C‏ با انگلیس، دانمارک و اسلوونی همگروه هستند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا