تیته: نه در گروه مرگ هستیم، نه در گروه زندگی!/ باید سطح بازی‌مان را بالا ببریم

گزارش اخبار جام جهانی :از نگاه سرمربی تیم ملی فوتبال برزیل، تیمش در گروه متعادلی در جام جهانی 2022 قطر قرار گرفته است.رای ادامه مطلب با سایت اخبار جام جهانی همراه باشید.

تیته: نه در گروه مرگ هستیم، نه در گروه زندگی!/ باید سطح بازی‌مان را بالا ببریم

به گزارش اخبار جام جهانی، تیته که تیم تحت هدایتش در جام جهانی 2022 قطر در گروه G با تیم‌های‌ صربستان، سوئیس و کامرون همگروه است، درباره قرعه برزیلی‌ها گفت: ما نه در گروه مرگ هستیم، نه در گروه زندگی! همه چیز مانند همان گروهی است که در جام جهانی روسیه 2018 داشتیم و تنها این بار کاستاریکا را در گروه‌مان نداریم.

وی افزود: ما در مورد سوئیس و صربستان صحبت می‌کنیم، تیم‌هایی که ایتالیا و پرتغال را متوقف کردند و همچنین  کامرون را در گروه‌مان داریم که در آفریقا تیم بسیار قدرتمندی است.

ما باید سطح بازی‌مان را بالا ببریم. هشت نه ماه دیگر تا پایان سال باقی مانده است و ما باید تیم را به تکامل برسانیم تا بازیکنان‌مان به صورت انفرادی در بهترین حالت خود باشند.

سرمربی تیم ملی برزیل در پایان خاطرنشان کرد: ما جدای از بازی‌های تدارکاتی که تا جام جهانی خواهیم داشت، باید پیگیر وضعیت بازیکنان‌مان در تیم‌های باشگاهی‌شان باشیم و راهنمایی لازم را به آنها داشته باشیم تا بتوانند در بهترین شرایط باشند. این مهمترین چیز برای من است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا