کی‌ روش می‌خواهد در جام‌جهانی سرمربی تیم‌ ملی باشد

کی‌ روش می‌خواهد در جام‌جهانی سرمربی تیم‌ ملی باشد

گزارش اخبار جام جهانی : کارلوس کی‌روش سرمربی پرتغالی با انتشار پستی در اینستاگرام، برای بازگشت به تیم ملی ایران چراغ سبز نشان داد.کی‌روش می‌خواهد در جام‌جهانی سرمربی تیم‌ملی باشد. برای ادامه مطلب با سایت اخبار جام جهانی همراه باشید.

ماه‌ هاست که شایعاتی درخصوص احتمال بازگشت کارلوس کی‌روش به تیم ملی ایران شنیده می‌شود. نام سرمربی پرتغالی حتی پس از صعود مقتدرانه تیم ملی به جام جهانی پیرامون نیمکت ایران مطرح شده بود و پس از اوج‌گیری اختلافات میان برخی از بازیکنان، این مسئله نمود بیشتری پیدا کرد.

تنها هشت روز دیگر تا زمان برگزاری انتخابات فدراسیون فوتبال باقی مانده است. مهدی تاج به عنوان یکی از کاندیداهای جدی ریاست، یکشنبه شب با حضور در شبکه خبر پاسخگوی سوالات مجری برنامه بود و به صورت رسمی از احتمال بازگشت سرمربی پرتغالی سخن گفت.

او در بخشی از صحبت‌هایش گفت: من آقای کی‌روش را تایید می‌کنم و ایشان را قبول دارم. اگر (به عنوان رئیس فدراسیون) انتخاب بشوم به آن (بازگشت کی‌روش) فکر می‌کنم. من با کی‌روش نتایج خوبی گرفتم و بهترین فدراسیون بعد از انقلاب در دوره ما بوده است. من می‌گویم کی‌روش مربی موفقی است که اگر انتخاب بشوم قاعدتا به صورت جدی با تیمم روی این موضوع فکر می‌کنیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا