با این سبیل، منجی تیم ملی مردان آلمان شو!

با این سبیل، منجی تیم ملی مردان آلمان شو!

گزارش اخبار جام جهانی : الکساندرا پوپ، کاپیتان تیم ملی فوتبال زنان آلمان در واکنش به شوخی رسانه‌های آلمانی، با سبیل‌های مصنوعی در نشست خبری ظاهر شد. برای ادامه مطلب با سایت اخبار جام جهانی همراه باشید.

مجله طنز آلمانیFUMS و رسانه فوتبالی Der Postillon بعد نمایش درخشانی و گلزنی های متوالی الکساندرا پوپ در مسابقات یورو 2022، به شوخی مدعی شدند این بازیکن شایسته حضور در لیست تیم ملی مردان ژرمن ها برای جام جهانی 2022 قطر در ماه نوامبر است. حالا الکساندرا پوپ پس از شوخی این دو رسانه آلمانی مبنی بر اینکه او باید برای جام جهانی به تیم ملی دعوت شود، با سبیل در نشست خبری حضور پیدا کرد تا اینگونه پاسخ شوخی رسانه ها را بدهد.

این مهاجم باتجربه در رقابت های یورو 2022 زنان در شرایط فوق العاده ای قرار داشته و تا پیش از شروع دیدار فینال، 6 گل به ثمر رسانده است. الکساندرا پوپ بعد از حضور در نشست مطبوعاتی ابتدا سبیل های مصنوعی روی صورت خود گذاشت و بعد با تغییر صدای خود به حالت مردانه سلام کرد تا باعث خنده حاضران در سالن شود.

این ستاره 31 ساله گفت: “ما امروز صبح سر صبحانه شوخی می‌کردیم و سپس به این نتیجه رسیدیم که این کار را انجام دهیم. من فکر می‌کنم این شوخی نشان از روحیه تیمی ما باشد.”

پاپ در حال حاضر با زدن 6 گل، تقریبا نیمی از گل های آلمان را به ثمر رسانده و در کنار بث مید، رقیب انگلیسی خود در صدر جدول گلزنان قرار دارد. احتمالا از زمان بازنشستگی میروسلاو کلوزه از فوتبال رده ملی در سال 2014، تیم مردان آلمان به دنبال یک مهاجم آماده و شکارچی گل‌زن در خط حمله بوده است. اما علیرغم حضور بازیکنان بااستعداد در بخش تهاجمی، یافتن یک شماره 9 کلاسیک برای هانسی فلیک و پیش از او، یواخیم لوو تبدیل به کابوس شده است.

پوپ هفته گذشته در نیمه نهایی مقابل فرانسه موفق به دبل شد و آلمان را به فینال یکشنبه در استادیوم ومبلی رساند. حالا ژرمن ها به دنبال نهمین عنوان قهرمانی یورو هستند و البته انگلیس نیز برای کسب اولین قهرمانی خود مبارزه می کند. پاپ در این رابطه گفت: “فکر می‌کنم فشار بیشتر روی انگلیس باشد، زیرا بازی در خانه این تیم برگزار می شود و ما با توجه به تجربه سال 2011، می دانیم ناگهان همه انتظار بالایی پیدا می کنند.”

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا