رویای جام جهانی 2022 برای ستاره منچستریونایتد به پایان رسید

رویای جام جهانی 2022 برای ستاره منچستریونایتد به پایان رسید

گزارش اخبار جام جهانی : لوئیز انریکه سرمربی تیم ملی اسپانیا تایید کرد داوید دخیا سنگربان منچستریونایتد هیچ جایگاهی در برنامه‌های او برای جام جهانی 2022 قطر ندارد. برای ادامه مطلب با سایت اخبار جام جهانی همراه باشید.

لوئیز انریکه سرمربی تیم ملی اسپانیا تایید کرد داوید دخیا سنگربان منچستریونایتد هیچ جایگاهی در برنامه‌های او برای جام جهانی 2022 قطر ندارد. 

به گزارش فوتبالی، داوید دخیا فصل خوبی را از نظر فردی با شیاطین سرخ سپری کرد و موفق شد دوباره نام خودش را بر سر زبان‌ها بیاندازد. در حالی که حدس زده می‌شد با توجه به عملکرد دخیا در فصل 2021-22، دوباره او را در درون دروازه لاروخا خواهیم دید، اما سرمربی سابق بارسلونا ترجیح می‌دهد که از سه دروازه‌بان پیشین خود استفاده کند. 

اونای سایمون، داوید رایا و روبرت سانچز سه گلر اصلی انریکه خواهند بود. سرمربی تیم ملی اسپانیا در این باره گفت: “باید 3 دروازه‌بان قابل اعتماد در ترکیب خود داشته باشم و فکر می‌کنم در حال حاضر آن‌ها را در اختیار دارم. صادقانه بگویم، من هیچ مشکلی با آن سه نفر ندارم و هر کدام از آن‌ها شانس خوبی برای فیکس شدن در ترکیب دارند. اونای تجربه خوبی به دست آورده و حالا به دروازه‌بان مطمئنی تبدیل شده است. او در نبردهای هوایی خیلی خوب شده است. من به دروازه‌بانی نیاز دارم که آرامش را به تیم بیاورد، اما این به معنای اشتباه نکردن نیست. هر دروازه‌بانی اشتباه می‌کند و این جزوی از فوتبال است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا