ورزشگاه های جام جهانی در حال افتتاح

ورزشگاه های جام جهانی در حال افتتاح

گزارش اخبار جام جهانی : هفته آغازین لیگ ستارگان قطر فردا با دیدار السد و المرخیه آغاز می‌شود. برای ادامه مطلب با سایت اخبار جام جهانی همراه باشید.

به گزارش فوتبالی، استادیوم‌های مختلف فوتبال قطر فردا عصر خود را برای فصل جدید لیگ ستارگان قطر و اولین گام در ماراتنی که 12 تیم را در خود دارد، آماده می‌کنند و در گام نخست، السد، مدافع عنوان قهرمانی به مصاف المرخیه خواهد رفت؛ تیمی که به تازگی توانسته راهی سطح اول فوتبال قطر شود.

لیگ ستارگان این فصل به خاطر برگزاری جام جهانی «در شرایط استثنایی» آغاز خواهد شد و برای اولین بار هفته‌های نخست «در اواسط تابستان و هوای گرم» برگزار می‌شود.

اگرچه آنطور که الرایه نوشته کسی در این فصل «شگفت زده نخواهد» شد و قدرتهای اصلی تغییری نخواهند کرد اما همه مشتاقند تا دوباره رقابت الدحیل – السد بر سر جام قهرمانی را تماشا کنند. از آن سو الوکره، الریان، الغرافه و العربی چهار تیمی هستند که برای کسب سهمیه تلاش می‌کنند و الاهلی، ام صلال، القطر و المرخیه نیز برای بقا در جدول پای به زمین خواهند گذاشت.

با این حال «جاهطلبی 12 تیم باعث شده تا همه هواداران فوتبال قطر منتظر آغاز فصل جدید لیگ ستارگان» باشند؛ جایی که دو استادیوم جام جهانی، ورزشگاه بین المللی خلیفه و اجوکیشن سیتی آماده میزبانی از بازیهای روز نخست هستند.

این در حالی است که از بین 8 ورزشگاه جام جهانی، شش استادیوم در پنج هفته نخست مورد استفاده قرار می‌گیرد و به جز دو ورزشگاه ذکر شده، استادیوم احمد بن علی، لوسیل، الجنوب و الثومه چهار استادیوم دیگری هستند که بازیکنان شاغل در لیگ قطر در آنها پا به توپ خواهند شد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا