نگران‌کننده: مصدومیت ستاره مجارستان در آستانه یورو

نگران‌کننده: مصدومیت ستاره مجارستان در آستانه یورو

گزارش اخبار جام جهانی : دومینیک سوبوسلای، ستاره تیم ملی مجارستان، در آستانه مسابقات یورو ۲۰۲۴ با مصدومیت مواجه شد. برای ادامه مطلب با سایت اخبار جام جهانی همراه باشید.

ستاره تیم ملی مجارستان و باشگاه لیورپول، در جریان پیروزی ۳-۰ تیمش، در نیمه دوم روی یک حمله ناگهان پایش را گرفت و به زمین افتاد.

سپس مشخص شد که مصدومیت او از ناحیه ران پای چپ است و بلافاصله کادر پزشکی وارد زمین شدند. آنها برای دقایقی وضعیت او را بررسی کردند و سپس تصمیم به تعویض گرفته شد.

در دقیقه ۵۷ این بازیکن در حالی‌که می‌لنگید از زمین خارج شد و جایش را به کوین سوبوث داد. او همچنین بازوبند کاپیتانی را هم به آتیلا سالای اهدا کرد.

بنس بوچاک، روزنامه‌نگار مجارستانی، پس از این اتفاق، در شبکه اجتماعی ایکس توییتر سابق نوشت: این تصاویر اخبار نگران‌کننده‌ای برای ما بودند.

پس از پایان بازی سوبوسلای با خبرنگاران صحبت کرد و خیال هواداران را کمی راحت کرد. او گفت: نمی‌خواستم ریسک کنم بنابراین از زمین خارج شدم.

او همچنین درباره شرایط تیمش برای یورو گفت: ما خوب آماده شده‌ایم. کاملا آماده یورو و رقابت در آن هستیم و مهم‌ترین چیز این است که مصدومی نداشته باشیم.

مجارستان در رقابت‌های یورو ۲۰۲۴، در گروه A با تیم‌های آلمان، سوئیس و اسکاتلند هم‌گروه است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا