پیوس: تصمیم‌ های اشتباه کمیته فنی باعث دودستگی ملی‌ پوشان شد خوشحالم که اسکوچیچ به حقش رسید

پیوس: تصمیم‌ های اشتباه کمیته فنی باعث دودستگی ملی‌ پوشان شد خوشحالم که اسکوچیچ به حقش رسید

گزارش اخبار جام جهانی : بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان اعتقاد دارد، تصمیم‌های اشتباه کمیته فنی باعث به وجود آمدن دودستگی بین بازیکنان تیم ملی شده است. برای ادامه مطلب با سایت اخبار جام جهانی همراه باشید.

به گزارش فوتبالی و به نقل از تسنیم، فرشاد پیوس درباره ابقای دراگان اسکوچیچ در سمت سرمربیگری تیم ملی فوتبال اظهار داشت: سؤال من این است که به چه دلیل فضای تیم ملی را در فاصله چهار ماه به جام جهانی آنهم به این شکل ملتهب کردیم و خودمان باعث شدیم که چنددستگی در بین بازیکنان به وجود بیاید. اعضای کمیته فنی هم آدم‌های بی‌تجربه‌ای نیستند و بهتر می‌دانند که در این زمان هیچ مربی داخلی و خارجی نمی‌تواند به تیم ملی کمک کند و تنها اسکوچیچ است که با شرایط تیم و بازیکنان آشناست.

وی ادامه داد: همه اهالی فوتبال، پیشکسوتان، فدراسیون فوتبال، رسانه‌ها و مردم می‌دانند که تیم ملی در مسابقات مقدماتی جام جهانی چه وضعیتی داشت و اسکوچیچ در آن شرایط شهامت به خرج داد و سرمربیگری تیم ملی را برعهده گرفت. در شرایطی که همه ناامید بودیم و دنبال مسبب حذف تیم ملی، اما راحت‌ترین صعود ممکن را به جام جهانی داشتیم.

بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان در واکنش به این موضوع که شاید اسکوچیچ در برخی مسائل قاطعیت لازم را نشان نداده و همین امر موجب حواشی در تیم ملی شده است، افزود: قطعاً اسکوچیچ هم مثل هر مربی دیگری اشتباهاتی مرتکب می‌شود، ولی او نکات مثبتی نیز در کارش دارد. اسکوچیچ یک مربی بی‌ادعا و اخلاق‌مدار است و من امروز خیلی خوشحالم که او به حقش رسیده است. در چند روز گذشته اشتباهات زیادی از سوی کمیته فنی، بازیکنان و حتی هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال صورت گرفت، در حالی که اصلاً نباید وارد این مسائل می‌شدیم. تصمیم‌های اشتباه کمیته فنی باعث ایجاد دودستگی بین بازیکنان شد.

پیوس با بیان اینکه اسکوچیچ تنها فردی است که می‌تواند آرامش را به تیم ملی برگرداند، یادآور شد: در حال حاضر وظیفه همه این است که صددرصد از تیم ملی، کادر فنی‌اش و شخص اسکوچیچ حمایت قاطع داشته باشیم. در وهله دوم بازیکنان تیم ملی باید فقط تمرکزشان روی بازی و اجرای برنامه‌های کادر فنی باشد. اسکوچیچ می‌تواند شخصاً با بازیکنان صحبت کند تا سوءتفاهم‌ها برطرف شود. بازیکن سرباز تیم ملی است و صد درصد توان و تمرکزش باید در خدمت تیم باشد. ما در این فرصت محدود تا جام جهانی باید یک تیم همدل و متحد را آماده حضور در قطر کنیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا